SIKÇA SORULAN SORULAR

MERAK ETTİKLERİNİZ

Öncelikle yetkili personelimiz Keşif için evinize gelip gerekli ölçüleri alıp basit plan çizimini yapıyor daha sonra yapılacak işlemlere göre gerekli olan ürünlerin seçimi için mağazaya gidiliyor sonrasında ise belirlenen ürünler üzerinden tadilat teklifimizi size sunuyoruz.
Bir çalışmanın fiyatını belirleyen birden fazla etken olduğu için tahmini fiyat vermemiz oldukça zor, yapılacak olan çalışmanın bulunduğu yer, mesafe, metraj veya arızanın boyutu gibi. Bu yüzden ücretsiz Keşif hizmetimizden yararlanıp fiyat almanızı tavsiye ediyoruz.
İnnova Yapı sürekli aynı tedarikçiler ile çalışır o yüzden aynı tedarikçinin size vereceği fiyat piyasa eder fiyatıdır biz ise sürekli alım yaptığımız için haliyle sizden aşağıya fiyat alıyoruz ve sizin teklifinize de piyasa fiyatını yazıyoruz yani ilave bi ücret yansıtmıyoruz.
Tadilat işlemi profesyonel bir yardım almadıkça gerçekten oldukça zahmetli bir iştir biz sizin yerinize bütün bu zahmetli işin yükünü üstleniyoruz malzeme yetmedi usta bugün gelemiyor iş uzadı vs. Vs gibi sorunlarla uğraşmıyorsunuz proje süresi boyunca işin bütün sorumluluğu innova Yapı ya aittir ve müşterilerini hiçbir şekilde işin işleyişiyle muhatap etmez.
Kullandığımız bütün ürünler uzun yıllar garantilidir uygulama da ise alanında deneyimli uzman personellerimiz ile yaptığımız bütün işlemlerin garantisini veriyoruz.
Türk Kızılayı, Baydöner, By Pide, Bursa İshak Bey, Koala®, Psikomed Aile Danışma Merkezi, Alkan patent, Gayrimenkul Borsası, Hasçelikler Toptan Gıda gibi birçok kurumsal ve yerel markamızı referansımız olarak gösterebiliyoruz detaylar için referanslarımız bölümünü ziyaret edebilirsiniz

HİZMET ALMAK İÇİN BİZİMLE İRTİBAT KURUN!

Detaylı bilgi almak için bizimle kontak kurun.

Color Skin
Nav
Nav
Header
  • Fixed
  • Static
Layout
  • Wide
  • Boxed
Background Image
Background Pattern